طب سنتی و درمان کرونا

طب سنتی و درمان کرونا

آیا زمان آن نرسیده به طب سنتی و طب اسلامی رجوع کرده و در برابر این بیماریها خودمان را بسلامت نگهداریم؟!!!!
طب جدید با همه پیشرفتهای تکنولوژی و تجهیزاتی در مقابل ویروس کرونا ناتوان شده است ، چون مزاج شناس نیست ، چون سیستم دفاعی بدن را نشناخته ، چون اعتقادی به داروهای گیاهی ندارد.طب جدید در نهایت به این رسیده که ماسک بزنید.بصورت دردناکی تست کرونا میگیرند.در حالیکه با یک معاینه ساده و شناخت نشانه های بیمار و گرفتن نبض میتوان پی برد که آیا کرونا دارند یا نه؟!!!!

تب، درد عضلات ، سرفه های خشک و ممتد ، ازدست دادن چشایی و بویایی ، شکم درد ، اسهال و تهوع از نشانه های کروناست.در طب جدید یک گوش پاک کن سی سانتی را بطرز وحشتناکی در بینی بیمار می کنند که واقعا شکنجه هست. یک گوش پاک کن بزرگ دیگر هم تا انتها در حلق بیمار می کنند که آنهم درد وحشتناکی دارد.

علائم ویروس کرونا

باید برگردیم به آموزه های طب سنتی و درمان گیاهی.کرونا بتنهایی کشنده نیست ، درمان غلط و رها کردن بیمار و ندانستن راه درمان کشنده است.دستگاه ونتیلاتور هم شکنجه دیگری است. این دستگاه تا انتها لوله ای را وارد حلق بیمار می کند. بیمار نمیتونه غذا بخوره ، نمیتونه صحبت کنه ، به بدن آسیب میزنه . چند نفر از زیر این دستگاه سالم بیرون آمدند؟!!!!!

طب جدید حرفی برای درمان کرونا ندارد.درباره بسیاری از بیماریها مثل سرطان ، سکته ، و ….هم ناتوان بوده است. ما باید به طب سنتی رجوع کنیم.طب سنتی با داروهای گیاهی درمان می کند. قدمتی چند هزار ساله دارد . بسیار آسان و کم هزینه است. در خانه درمان انجام میشود . نیاز به این بیمارستانها و این تجهیزات گرانقیمت ندارد. کادر درمان را خسته و افسرده نمی کند. این همه استرس و ترس به جامعه پمپاژ نمی کند. طب سنتی در برابر کرونا ناتوان نیست ، راه درمان دارد.

آویشن داروی معجزه گر را استفاده کنید . سیر برای عفونت زدایی از بدن عالیست. قرقره آب نمک تمام عفونتهای گلو و حلق بیمار را بیرون میدهد. عسل و سیاهدانه در برابر کرونا معجزه می کند.جوشانده آویشن و گل بابونه معجزه می کند.بخور آویشن ، گلاب، بابونه ریه را ضدعفونی کرده و راه تنفس را باز می کند.قبل از اینکه عفونت در ریه زیاد شود درمان گیاهی را شروع کنید.سیر بهترین درمان برای عفونت است. سیر تازه و یا خشک را بجوید و میل کنید . عفونتهای درون بدن را با سرفه مصنوعی بیرون بریزید.

درد عضلات را با حمام آفتاب درمان کنید . استراحت و تغذیه مقوی راه درمان کروناست. کرونا را میتوان شکست داد. به داروهای گیاهی ایمان بیاوریم.نیاز نیست به بیمارستان هجوم ببرید . محیطهای بیمارستان مناسب بستری و درمان نیست. بدن خودتان را تقویت کنید . خرما بخورید ، عسل بخورید ، مایعات فراوان بنوشید ، شربت گلاب بخورید بسیار عالی است. گلاب بهترین درمان کروناست.

در طول روز نمک مزمزه کنید ، نمک هفتاد نوع بیماری را درمان میکند. نمک دریا استفاده کنید . اگر فشار خون دارید رعایت کنید تا فشارتان بالا نرود. نمک عفونتهای حلق را بیرون میدهد.بیمار کرونایی را قرنطینه کنید ، دستشویی جدا ، اتاق دارای تهویه مناسب جدا ، غذا و ظرف غذاخوری و آبخوری جدا باشه، بیمار کرونایی را نترسانید ، روحیه بدهید ، هرچه روحیه بالاتر باشد درمان مؤثرتر هست. اصلا نترسید .

از دست دادن بویایی و چشایی بخاطر ضعیف شدن سیستم عصبی هست. نگران نباشید ، با بخور آویشن و گلاب در طی چند روز درمان میشود و دوباره سیستم چشایی و بویایی برمیگردد. بخور برگ اکالیپتوس یا بخور عصاره آن هم مؤثر هست.

خلاصه بدن را تقویت کنید ، بدن خودش آنتی بادی درست میکند. کرونا در مقابل بدن محکم و قوی و درمان درست گیاهی ناتوان است.
منبع : گروه گیاه درمانان ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *